Szukasz legalnego oprogramowania? Kup wszystko w jednym miejscu!

Jeżeli chcesz znaleźć oprogramowanie komputerowe, postaw na jednego dostawcę. Sprawdź ofertę sklepów, które dysponują szerokim wyborem legalnych programów do użytku domowego lub komercyjnego. Dziś przeglądamy katalog produktów z asortymentu poznańskiego sklepu internetowego Soft360.

Właściciele przedsiębiorstw, szczególnie w fazie rozruchu działalności, szukają oszczędności w każdym możliwym aspekcie funkcjonowania firmy. Pierwszą ofiarą takiej praktyki jest często oprogramowanie komputera. O ile specjalistyczne aplikacje nie są powszechnie rozpowszechniane poza oficjalnym obiegiem, to nielegalne systemy operacyjne, antywirusy oraz programy graficzne są chętnie kopiowane przez piratów komputerowych.

Takie działanie jest nie tylko niezgodne z prawem, ale może być także kosztowne. Wiele zależy od skali nielegalnego procederu oraz wagi jego szkodliwości. Kodeks karny na mocy art. 293 przewiduje za paserstwo programu komputerowego karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat lub ograniczenia wolności do roku. Sąd ma prawo wyznaczyć karę grzywny w wypadku spraw mniejszej wagi. Zdecydowanie lepiej jest poświęcić 5 minut na zakup oprogramowania komputera z legalnego źródła.

Legalne oprogramowanie w sklepie Soft360

Na początku zastanów się, co na 100% będziesz potrzebował do wykonywania codziennych obowiązków. Jesteśmy w 110% przekonani, że na pewno zainteresujesz się zakupem systemu operacyjnego. Bez niego trudno wykonać najbardziej podstawowe zadania na komputerze. Większość osób korzysta z popularnego systemu operacyjnego, jakim jest Windows 10. To najnowsza wersja flagowego produktu firmy Microsoft, która jakiś czas temu zapowiedziała, że nie będzie już wydawać nowszej wersji. To powód do niepokoju?

Absolutnie nie, ponieważ Microsoft średnio dwa razy do roku aktualizuje swój system. W Soft 360 możesz nabyć kilka rodzajów tego produktu. W domu i na prywatnym komputerze sprawdzą się podstawowe wersje: Windows 10 Home lub Windows 10 Professional. Natomiast do użytku komercyjnego zaleca się zakup systemu operacyjnego Windows 10 Enterprise. Produktami o szczególnym przeznaczeniu są dwie inne odmiany: Windows 10 Education (wersja dla szkół i placówek oświatowych) oraz Windows 10 Pro for Workstation (dla wymagających użytkowników).

Poza systemem operacyjnym każda firma oraz wielu prywatnych użytkowników potrzebuje pakietu biurowego. Soft360 dysponuje także tym rodzajem asortymentu. Microsoft Office funkcjonuje jako program od wielu lat, dlatego nie dziwi, że klienci mogą nabyć kilka wersji produktu: Office 2019, Office 2016 lub Office 2013. Wersja 2019 jest dostępna również dla użytkowników systemów z rodziny MAC OS. Wygodnym rozwiązaniem jest Office 365. To forma płatnej subskrypcji, która daje możliwość korzystania z wszystkich najpopularniejszych aplikacji biurowych. 

Ponadto sklep internetowy Soft360 oferuje oprogramowanie serwerowe, antywirusy oraz programy graficzne. Po odwiedzeniu strony wystarczy kupić produkt, a firma przesyła na adres e-mail klucz produktu oraz link z plikiem do pobrania. Wystarczy go zainstalować i cieszyć się w pełni legalnym oprogramowaniem!