Działka z dostępem do jeziora na Mazurach – przegląd ofert

Szykuje się wycieczka na Mazury? Działki na sprzedaż to oferta dla tych, którzy chcą mieć własne miejsce na wakacyjny urlop w tej wyjątkowej okolicy. Na Mazurach jest ponad 2 tysiące jezior! Liczba działek na sprzedaż na tym terenie jest bardzo duża, choć te umieszczone wzdłuż linii brzegowej cieszą się największym zainteresowaniem, dlatego też jako pierwsze są sprzedawane. Warto wiedzieć, z czyjej pomocy skorzystać, szukając działki w dobrej lokalizacji. Oferty Lokat Ziemskich wydają się ciekawe, a do tego są w dobrych cenach. Poniżej opisujemy prezentowane przez nich nieruchomości.

Działki na sprzedaż Mazury i nie tylko

Działka na jeziorem Mamry przy Szlaku Wielkich Jezior? To możliwe! Dodatkowo Obszar Chronionego Krajobrazu Wielkich Jezior Mazurskich oraz Natura 2000 zagwarantuje bliskość malowniczej przyrody. Teren działek jest bardzo atrakcyjny – częściowo położony na wzniesieniu, które opada w kierunku jeziora. Dojazd do działek został utwardzony. W planach jest także wykonanie przyłącza wodociągowego, prądu oraz szamba. Ceny nawet od 150 000 zł!

Obok jeziora Śniardwy znajduje się osada nad jeziorem Tyrkło, gdzie na sprzedaż gotowych jest wiele atrakcyjnych działek. Teren jest ogrodzony i chroniony, co zwiększa bezpieczeństwo właścicieli. Dużą zaletą tej oferty jest to, że istnieje możliwość zbudowania na tej działce domu całorocznego. Dodatkowym udogodnieniem jest przystań dla jachtów, czyli coś dla miłośników rejsów wodnych.

Osada nad Jeziorem Dobskim oddalona jest 4 godziny jazdy samochodem od Warszawy. Drogi wewnętrzne zostały utwardzone, a dodatkowo do każdej działki zostanie wykonane przyłącze prądu. Zapewnione zostaną także wodociągi i przydomowe oczyszczalnie. Te działki na sprzedaż nad jeziorem, to idealny wybór dla osób ceniących sobie spokój, ponieważ Jezioro Dobskie objęte jest strefą ciszy. Linia brzegowa zalicza się do Szlaku Wielkich Jezior, a wokół obecny jest Obszar Rezerwatu Jezioro Dobskie i Natura 2000. Działki mierzą około 3000 m², a ich ceny zaczynają się od 215 000 zł.

Warmia również kryje w sobie wiele malowniczych krajobrazów. Warto więc rozważyć zakup działki w tej okolicy. Osada nad jeziorem Blanki daje możliwość zabudowy mieszkaniowej i siedliskowej.  Jezioro ma powierzchnię 440 ha, a wokół dostępnych działek znajdują się lasy, które są Obszarem Chronionym Krajobrazu Doliny Symsarny​. Działka nad jeziorem z linią brzegową o wielkości od 1500 m², dodatkowo utwardzone drogi wewnętrze, przyłącza prądu oraz plaża dla mieszkańców – to podstawowe zalety działek w osadzie nad jeziorem Blanki.

Działka z linią brzegową Mazury – nie zwlekaj!

Własny kawałek ziemi z linią brzegową lub w bliskiej odległości od jeziora, a do tego zagwarantowany dostęp do mediów to świetna okazja. Najlepsze działki zawsze rozchodzą się najszybciej, dlatego nie warto czekać. Umów się na spotkanie z ekspertem z Lokat Ziemskich i stwórz swoje wyjątkowe miejsce na Mazurach lub na Warmii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *